Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pachet determinari gaze compatibil cu analizor Gastat 18XX
- Număr anunț
- DA21353330
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 31644000-2 · Diverse dispozitive de inregistrare a datelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.400 RON
- Valoare finală
- 13.400 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 15:23
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.