Ofertă refuzată Cumpărare directă

MATERIALE INTRETINERE

Număr anunț
DA21349437
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "CANDIANO POPESCU"PLOIESTI (CUI 29168941)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,98 RON
Valoare finală
383,98 RON
Data publicării
01.10.2018 13:22
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
06.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.