Ofertă acceptată Cumpărare directă

aptop DELL Inspirion 3567 15.6",4gb,HDD 1Tb, Windows 10 Home NUMAR DE REFERINTA: DELL Inspirion 3567

Număr anunț
DA21742429
Autoritate contractantă
liceul tehnologic elie radu botosani (CUI 3792096)
Furnizor / câștigător
OTI IMPEX SRL (CUI RO12059460)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848,74 RON
Valoare atribuită
1.848,74 RON
Data publicării
14.11.2018 11:27
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848,74 RON

din 1.848,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.