Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa de tensiune in comutatie PNI ST20A 12V 20A stabilizata
- Număr anunț
- DA21742409
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168 RON
- Valoare atribuită
- 168 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 11:27
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 15:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168 RON
din 168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro