Ofertă acceptată
Cumpărare directă
mouse usb,flash usb 16Gb
- Număr anunț
- DA21736276
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Ialomita (CUI 11460853)
- Furnizor / câștigător
- DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
- Cod CPV
- 30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135,31 RON
- Valoare atribuită
- 135,31 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 15:36
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135,31 RON
din 135,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro