Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție Hard Disk ,HDD, intern 2TB , 2TB ,Western Digital Purple 3.5", SATA 3, 64MB, Surveillance

Număr anunț
DA21735991
Autoritate contractantă
Etnocor. Centru de Studii Etnocoreologice (CUI 31041850)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,68 RON
Valoare atribuită
285,68 RON
Data publicării
13.11.2018 15:22
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,68 RON

din 285,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.