Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tastatura Genius KB-M200, USB, Black
- Număr anunț
- DA21728172
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC UDREA BALEANU (CUI 4280400)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756,25 RON
- Valoare atribuită
- 756,25 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 10:49
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
756,25 RON
din 756,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro