Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie piese de schimb aparat de anestezie Perseus
- Număr anunț
- DA21727473
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.940 RON
- Valoare atribuită
- 10.194,24 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 10:25
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 11:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.194,24 RON
din 9.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro