Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de extindere și cablaj sistem de supraveghere video

Număr anunț
DA21736912
Autoritate contractantă
R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad" (CUI RO11961641)
Furnizor / câștigător
EDIGRUP (CUI RO16439011)
Cod CPV
45311000-0 · Lucrari de cablare si conexiuni electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.900 RON
Valoare atribuită
4.900 RON
Data publicării
13.11.2018 16:21
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.900 RON

din 4.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.