Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,8% sub estimat

REACTIVI PENTRU ANALIZE DE SANGE

Număr anunț
DA22213101
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.779 RON
Valoare atribuită
1.764,25 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
14.01.2019 11:22
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764,25 RON

din 1.779 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 14,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.