Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 39,1% sub estimat

LANZUL 30 MG

Număr anunț
DA22197106
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,60 RON
Valoare atribuită
122,80 RON 39,1% sub estimat
Data publicării
10.01.2019 09:52
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,80 RON

din 201,60 RON estimat 39,1%

Adjudecat la 60,9% din estimat · economie 78,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.