Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Motorina Euro 5 pe baza de carduri de credit personalizate pretul de vanzare este pretul la pompa in
- Număr anunț
- DA22220893
- Autoritate contractantă
- Comuna Halmagiu (Primaria Comunei Halmagiu) (CUI 3520300)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.800 RON
- Valoare atribuită
- 28.800 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 10:44
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.800 RON
din 28.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro