Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina 0.001% sulf pentru motoare Euro 5, pretul de vanzare este pretul la pompa din ziua alimenta

Număr anunț
DA22220848
Autoritate contractantă
Comuna Halmagiu (Primaria Comunei Halmagiu) (CUI 3520300)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98.400 RON
Valoare atribuită
98.400 RON
Data publicării
15.01.2019 10:42
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98.400 RON

din 98.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.