Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAVETE USCATE

Număr anunț
DA22219253
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
Furnizor / câștigător
ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI RO5351487)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32,50 RON
Valoare atribuită
32,50 RON
Data publicării
15.01.2019 09:16
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32,50 RON

din 32,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.