Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat
“MODERNIZARE INFRASTRUCTURĂ RUTIERĂ ÎN COMUNA MOȘNIȚA NOUĂ”
- Număr anunț
- SCN1015097
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOSNITA NOUA (CUI 4548570)
- Furnizor / câștigător
- CAVADINI CONSTRUCT SRL (CUI 28494079)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.106.878,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.865.156,11 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 05.09.2018 16:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1010496
- Termen limită
- 01.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022549
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Formulare vers. 02 clean.pdf.p7s
- 3. Draft contract.pdf.p7s
- 4. Avize.pdf.p7s
- 5. Referat verificator.pdf.p7s
- 7. PT - Partea 1.pdf.rar
- 7. PT - Partea 2.pdf.p7s
- 7. PT - Partea 3.pdf.p7s
- 7. PT - Partea 4.pdf.p7s
- 7. PT - Partea 5.pdf.p7s
- 7. PT - Partea 6.pdf.p7s
- 7. PT - Partea 7.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022549.pdf
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CAVADINI CONSTRUCT SRL CUI RO28494079
Asociați 1
PRESCONSTRUCT OAS SRL CUI RO 16191497
Subcontractanți 1
SC SENSEI TT SRL CUI 8358110
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELDICLAU SRL CUI RO 8716154
Oferta 3
Individuala
Ofertant
GROUP D.C.M. SRL CUI RO 16600940
Valoare atribuită
3.865.156,11 RON
din 4.106.878,12 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 241.722,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.