Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TIP DOSAR SIMPLU 200GR/5 BUC 2BUC 2 SCH_MARKER 1-3MM/ASORT 5 NUS CAPSE 24/6,1000 BUC/CUT 1 BIC PIX
- Număr anunț
- DA21401968
- Autoritate contractantă
- G.P.P NR.16 (CUI 29074170)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300,29 RON
- Valoare atribuită
- 300,29 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 13:18
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
300,29 RON
din 300,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro