Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARTICOLE DE BIROU

Număr anunț
DA21401474
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "CAROL AL II-LEA" DIOSTI (CUI 15006079)
Furnizor / câștigător
OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 23235715)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.054 RON
Valoare atribuită
2.054 RON
Data publicării
05.10.2018 12:58
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.054 RON

din 2.054 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.