Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificat stingatoare
- Număr anunț
- DA21739019
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PINOCHIO ZALAU (CUI 32108028)
- Furnizor / câștigător
- MATRA IMPEX PROD COM SRL (CUI RO4291158)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 227,70 RON
- Valoare atribuită
- 227,70 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 09:25
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
227,70 RON
din 227,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro