Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,7% sub estimat
Furnizare si instalare sistem retea wirless la camine
- Număr anunț
- SCN1015082
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Cod CPV
- 32428000-9 · Extensie de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360.871 RON
- Valoare atribuită
- 289.928,45 RON 19,7% sub estimat
- Data publicării
- 05.09.2018 15:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1007062
- Termen limită
- 17.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022431
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.doc.p7s
- FisaDate_DF1022431.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model acord cadru + subsecvent .doc.p7s
- Model formular oferta tehnica.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
LAST CHANCE SRL CUI RO 20464943
Valoare atribuită
289.928,45 RON
din 360.871 RON estimat
19,7%
Adjudecat la 80,3% din estimat · economie 70.942,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.