Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare Stingator Tip: P50

Număr anunț
DA21736486
Autoritate contractantă
Institutul pentru Studii Politice de Aparare si Istorie Militara (U.M. 02526) (CUI 4221098)
Furnizor / câștigător
FRAMSTEG MANAGEMENT SRL (CUI 29171092)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240 RON
Valoare atribuită
240 RON
Data publicării
13.11.2018 15:47
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240 RON

din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.