Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul securitatii

Număr anunț
DA22217713
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "FRANCESCO SAVERIO NITTI (CUI 4605560)
Furnizor / câștigător
OBIECTIV SSM SRL (CUI 33366157)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.600 RON
Valoare atribuită
6.600 RON
Data publicării
14.01.2019 15:39
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.600 RON

din 6.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.