Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
"REABILITARE SI EXTINDERE SISTEM DE ALIMENTARE CU APA ORAS RASNOV” - Achizitie servicii de proiectare tehnica, executie lucrari si asistenta tehnica pe parcursul derularii lucrarii
- Număr anunț
- SCN1015070
- Autoritate contractantă
- Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
- Furnizor / câștigător
- EUROPAN PROD SA (CUI 6833760)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.100.289 RON
- Valoare atribuită
- 5.087.204,26 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 05.09.2018 14:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1009607
- Termen limită
- 25.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015070
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI SISTEM APA RASNOV.pdf.p7m
- CERTIFICAT URBANISM.pdf.p7m
- FisaDate_DF1015070.pdf
- FORMULAR CONTRACT SISTEM APA.pdf.p7m
- Formulare.doc.p7m
- Liste cantitati fara valori.pdf.p7m
- MEMORIU TEHNIC studiu de fezabilitate.pdf.p7m
- PARTE DESENATA.pdf.p7m
- STUDIU GEOTEHNIC.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EUROPAN PROD SA CUI RO 6833760
Subcontractanți 2
IMEP SYSTEMS SRL CUI 29533818
STRUCTURAL ENGINEERING AND TECHNOLOGY SRL CUI 34283530
Valoare atribuită
5.087.204,26 RON
din 5.100.289 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 13.084,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.