Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reabilitare canalizare

Număr anunț
DA21729112
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ARTA CLUJ-NAPOCA (CUI 4354574)
Furnizor / câștigător
CARPAT INSTAL SRL (CUI RO26048118)
Cod CPV
45232130-2 · Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.920,90 RON
Valoare atribuită
19.920,90 RON
Data publicării
13.11.2018 11:21
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.920,90 RON

din 19.920,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.