Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat
1. ”Execuția Lucrărilor de Construcție de Modernizare si Dotare Cămin Cultural Pesteana Vulcan în Localitatea Pesteana Vulcan în cadrul proiectului „Modernizare si Dotare Camin Cultural Pesteana Vulcan,in Localitatea Pesteana Vulcan Comuna Ciuperceni,jud Gorj” PNDR 2014-2020 Submasura 7.6
- Număr anunț
- SCN1015060
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIUPERCENI (CUI 4448393)
- Furnizor / câștigător
- LEXSERCON 2010 SRL (CUI 33174917)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 931.402,80 RON
- Valoare atribuită
- 834.690,38 RON 10,4% sub estimat
- Data publicării
- 05.09.2018 12:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1012581
- Termen limită
- 11.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021312
Documente
Documentația de atribuire
- CONTRACT EXECUTIE LUCRARI CAMIN PESTEANA VULCAN.docx.p7s
- DOCUMENTATIE ATRIBUIRE CAMIN.rar
- FisaDate_DF1021312.pdf
- Formulare vers. 02 clean.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LEXSERCON 2010 SRL CUI RO33174917
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GYADECISIV CONS SRL CUI 36547093
Valoare atribuită
834.690,38 RON
din 931.402,80 RON estimat
10,4%
Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 96.712,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.