Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 46,8% sub estimat

Truse de scule pentru lacatusi, electricieni si sudori, scule de mana diverse pentru lacatusi si electricieni, dispozitive de ridicat cu cablu, dispozitive de ridicat cu lant si polizoare unghiulare profesionale

Număr anunț
SCN1015046
Autoritate contractantă
Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169.802,95 RON
Valoare atribuită
90.321,10 RON 46,8% sub estimat
Data publicării
05.09.2018 11:50
Anunț de atribuire
SCNA1011699
Termen limită
26.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1022237

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
SFERA SRL CUI RO 13765161
Oferta 2 Individuala
Ofertant
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Oferta 3 Individuala
Ofertant
MOB&IUS CUI RO 23049178
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

90.321,10 RON

din 169.802,95 RON estimat 46,8%

Adjudecat la 53,2% din estimat · economie 79.481,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.