Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,5% sub estimat

Sistem de supraveghere video cu circuit închis

Număr anunț
CN1004891
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL " (CUI RO427282)
Furnizor / câștigător
MICROCIP ELECTRONICS SRL (CUI 20416598)
Cod CPV
32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638.850 RON
Valoare atribuită
475.685 RON 25,5% sub estimat
Data publicării
03.10.2018 10:14
Anunț de atribuire
CAN1013045
Termen limită
15.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1025905

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 18 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 15 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

475.685 RON

din 638.850 RON estimat 25,5%

Adjudecat la 74,5% din estimat · economie 163.165 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.