Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta în managementul implementarii proiectelor POCA

Număr anunț
DA22208736
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
SEMI C PRAN S.R.L. (CUI 33395934)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.500 RON
Valoare atribuită
55.500 RON
Data publicării
11.01.2019 15:29
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.500 RON

din 55.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.