Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de revizie a aparatelor de ventilatie mecanica si anestezie

Număr anunț
DA22221910
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.281,79 RON
Valoare atribuită
23.281,79 RON
Data publicării
15.01.2019 11:46
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.281,79 RON

din 23.281,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.