Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set piese schimb motogenerator SDMO VX 200/4

Număr anunț
DA22217331
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
MOZAIC S.R.L. (CUI RO13649361)
Cod CPV
42950000-0 · Piese pentru utilaje de uz general (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.543 RON
Valoare atribuită
3.543 RON
Data publicării
14.01.2019 15:11
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.543 RON

din 3.543 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.