Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola din hartie tip cearceaf 50x60cm

Număr anunț
DA21743960
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
998 RON
Valoare atribuită
998 RON
Data publicării
14.11.2018 12:22
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

998 RON

din 998 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.