- Număr anunț
- SCN1014988
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
- Cod CPV
- 35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.195 RON
- Valoare atribuită
- 8.195 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 08:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1007567
- Termen limită
- 24.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022240
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Sigilii SRTFCBV PS 27-2018-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022240.pdf
- Formulare Sigilii SRTFCBV PS 27-2018-semnat.doc.p7s
- Model contract Sigilii SRTFCBV PS 27-2018-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALDO SECURITY SRL CUI 11547578
Valoare atribuită
8.195 RON
din 8.195 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro