Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Achizitie carburanti (benzina si motorina) pe baza de bonuri valorice

Număr anunț
SCN1014980
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tarnaveni (CUI 4323535)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184.201,68 RON
Valoare atribuită
183.795,38 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
05.09.2018 07:29
Anunț de atribuire
SCNA1006327
Termen limită
19.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1022281

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

183.795,38 RON

din 184.201,68 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 406,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.