Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutii Petri - Petri dish, aseptic, from injection molding, 47 mm.Dairy, Beer, Cider, Food and Bevera

Număr anunț
DA21737566
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
507 RON
Valoare atribuită
507 RON
Data publicării
14.11.2018 07:51
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

507 RON

din 507 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.