Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONTROLOC 40 mg PULB.PT SOL INJ X 1 fl
- Număr anunț
- DA21729579
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 655,90 RON
- Valoare atribuită
- 655,90 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 11:36
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
655,90 RON
din 655,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro