Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet servicii antiincendiu
- Număr anunț
- DA22206527
- Autoritate contractantă
- FILARMONICA ARAD (CUI 3678246)
- Furnizor / câștigător
- SALVATOR-F SRL (CUI RO7043904)
- Cod CPV
- 44480000-8 · Diverse echipamente de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.695 RON
- Valoare atribuită
- 4.695 RON
- Data publicării
- 11.01.2019 12:18
- Termen limită
- 16.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.695 RON
din 4.695 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro