Ofertă refuzată Cumpărare directă

Program Informatic de Salarizare

Număr anunț
DA22197329
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE VOLUNTARI (CUI 40219248)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
48450000-7 · Pachete software de contabilizare a timpului sau pentru resurse umane (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.600 RON
Valoare finală
6.600 RON
Data publicării
10.01.2019 10:07
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.