Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alto Tourmax SX112

Număr anunț
DA21736840
Autoritate contractantă
COMUNA MILEANCA (CUI 3571567)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,27 RON
Valoare atribuită
672,27 RON
Data publicării
13.11.2018 16:13
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,27 RON

din 672,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.