Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie bilet de avion
- Număr anunț
- DA21734079
- Autoritate contractantă
- Centrul Cultural Judetean Arad (CUI 14207830)
- Furnizor / câștigător
- EXPLORER VOYAGE SRL (CUI RO25151564)
- Cod CPV
- 34980000-0 · Bilete de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 521,72 RON
- Valoare atribuită
- 521,72 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 14:16
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
521,72 RON
din 521,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro