Ofertă refuzată Cumpărare directă

Publicare pachet anunt in Mon.Oficial+Ziar national+Posturi.Gov - text intre 1001-2000 caractere

Număr anunț
DA21702321
Autoritate contractantă
Comuna Ibanesti (CUI 16146798)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,29 RON
Valoare finală
335,29 RON
Data publicării
09.11.2018 10:40
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.