Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statie de calcat TEFAL Pro Express X-Pert Care GV9071E0, 1.6l, 500g/min, 2400W, albastru - negru

Număr anunț
DA21743249
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713500-8 · Fiare de calcat electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
979 RON
Valoare atribuită
979 RON
Data publicării
14.11.2018 11:56
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

979 RON

din 979 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.