Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Steag exterior Romania/Nato/UE
- Număr anunț
- DA21742137
- Autoritate contractantă
- ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
- Furnizor / câștigător
- ADE & MAR ABSOLUT SRL (CUI RO18119943)
- Cod CPV
- 35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.495,79 RON
- Valoare finală
- 2.495,79 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 11:16
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.