Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pipeta automata; pahar berzelius tub eppendorf ;termometru;cilindru gradat; erlenmeyer; vacutainer
- Număr anunț
- DA21739284
- Autoritate contractantă
- Institutul de Medicina Legala Tg. Mures (CUI 13700979)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.849,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.849,95 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 09:36
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.849,95 RON
din 1.849,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro