Ofertă acceptată Cumpărare directă

Minge fotbal Uhlsport Medusa Stheno

Număr anunț
DA21739095
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI RO25068338)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689,05 RON
Valoare atribuită
689,05 RON
Data publicării
14.11.2018 09:29
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

689,05 RON

din 689,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.