Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole sportive cf proforma nr 152

Număr anunț
DA21666302
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON (CUI 18488169)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,48 RON
Valoare atribuită
326,48 RON
Data publicării
06.11.2018 12:43
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

326,48 RON

din 326,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.