Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse de papetarie

Număr anunț
DA21735621
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL ARAD (CUI 3678220)
Furnizor / câștigător
RTC TORA TRADING SRL (CUI RO3517533)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
458,27 RON
Valoare atribuită
458,27 RON
Data publicării
13.11.2018 15:06
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 17:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

458,27 RON

din 458,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.