Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Furnizare steme in basorelief
- Număr anunț
- DA21727433
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- LEMINGS SRL (CUI RO12039551)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.620 RON
- Valoare finală
- 4.620 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 10:24
- Data finalizării
- 14.11.2018 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.