Ofertă acceptată Cumpărare directă

FRGRSSA445K21XP - Frigider cu 1 usa BEKO RSSA445K21XP, 402 l, 185.3 cm, A+, inox

Număr anunț
DA21733767
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CHIESD (CUI 21696470)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428,57 RON
Valoare atribuită
1.428,57 RON
Data publicării
13.11.2018 14:05
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 07:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428,57 RON

din 1.428,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.