Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONSULTANTA PENTRU IMPLEMENTARE R.E. 679/2016 PRIVIND GDPR
- Număr anunț
- DA21743700
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ION AGÂRBICEANU ALBA IULIA (CUI 12633715)
- Furnizor / câștigător
- DAARM PARTNERS SRL (CUI RO37356784)
- Cod CPV
- 79410000-1 · Servicii de consultanta in afaceri si in gestionare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.830 RON
- Valoare atribuită
- 1.830 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 12:13
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.830 RON
din 1.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro