Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei VADU PASII, Judetul BUZAU
- Număr anunț
- PC1002074
- Autoritate contractantă
- Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
- Furnizor / câștigător
- DIOMA ELECTRICE SRL (CUI 29976220)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.000 RON
- Valoare atribuită
- 290.400 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2022 13:21
- Anunț de atribuire
- PCA1001848
- Termen limită
- 22.07.2022 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1140369
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DIOMA ELECTRICE SRL CUI 29976220
Valoare atribuită
290.400 RON
din 300.000 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 9.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.