Ofertă acceptată Cumpărare directă

VATA MINERALA URSA ALUMINIU 100/8.4 MP

Număr anunț
DA21743174
Autoritate contractantă
S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI RO26161230)
Furnizor / câștigător
MET-AXA SRL (CUI RO6200105)
Cod CPV
44111520-2 · Materiale de izolatie termica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
978,72 RON
Valoare atribuită
978,72 RON
Data publicării
14.11.2018 11:54
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

978,72 RON

din 978,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.